Fidor Group

Content and document management system at Fidor Group, website management using our 8widgets product.

Informacje o projekcie

Czas trwania projektusince 2014
Wykorzystane technologieRails, CSS, HTML, React, Ruby
Kategoria projektuBanking
Obszar działaniaGermany

Funkcjonalności

Easy site management

Dzięki korzystaniu z systemów CMS, Klient ma możliwość szybkiego i intuicyjnego zarządzania treścią strony za pomocą "przyciągnij i upuść". Pozwala on na modyfikowanie i tworzenie rozbudowanych i profesjonalnych stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Do zmiany treści oraz zawartości strony internetowej wystarczają podstawowe umiejętności z zakresu obsługi edytora tekstów.

Ready-to-use elements

Za pomocą panelu administracyjnego Klient ma możliwość korzystania z gotowych schematów kolorystycznych, a tworzenie nowej podstrony polega na wykorzystaniu gotowych elementów wizualnych zwanych widgetami. Umożliwia to sprawne tworzenie profesjonalnych i responsywnych stron internetowych.

Headless CMS

Fidor CMS dostarcza API (ang. Application Programming Interface), który umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami i stronami internetowymi w tym między innymi z systemem bankowym, tym samym staje się centralnym miejscem zarządzania treścią i dokumentami w firmie.

Rekomendacja

The technical and management people at 8powers delivered a high quality solution on time and on budget. They are easy to work with and consistently kept us informed of the project status. 8powers shows a great commitment to customer satisfaction and it is a pleasure to work with them.
Co-founder & CEO • Fidor Solutions

Ask us for a quote

Wiadomość została wysłana.

Could not send message

File:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.