Fidor Group

Content management system allowing for intuitive web development and document management along with integration with the banking platform.

Łatwe zarządzanie stroną

Dzięki korzystaniu z systemów CMS, Klient ma możliwość szybkiego i intuicyjnego zarządzania treścią strony za pomocą "przyciągnij i upuść". Pozwala on na modyfikowanie i tworzenie rozbudowanych i profesjonalnych stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Do zmiany treści oraz zawartości strony internetowej wystarczają podstawowe umiejętności z zakresu obsługi edytora tekstów.

Gotowe elementy

Za pomocą panelu administracyjnego Klient ma możliwość korzystania z gotowych schematów kolorystycznych, a tworzenie nowej podstrony polega na wykorzystaniu gotowych elementów wizualnych zwanych widgetami. Umożliwia to sprawne tworzenie profesjonalnych i responsywnych stron internetowych.

Headless CMS

Fidor CMS dostarcza API (ang. Application Programming Interface), który umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami i stronami internetowymi w tym między innymi z systemem bankowym, tym samym staje się centralnym miejscem zarządzania treścią i dokumentami w firmie.